De hoogwaardige voorfilters worden gemonteerd tussen de aanzuigslang en de pomp, dit voorkomt het aanzuigen van zand en overige stoffen, waardoor de pakking van de pomp kan worden beschadigd. Deze filter is eenvoudig te onderhouden: schroef het deksel met de meegeleverde sleutel eraf verwijder het filter en reinig deze met water.
Geïnteresseerd in de Güde Waterpomp Filter met inzet lang? Als het product op voorraad is en je vandaag vóór 23.00 uur bestelt bij TS24, dan heb jij het morgen al in huis. Mooi makkelijk shoppen bij TS24!
De belangrijkste kenmerken van de Güde WATERPOMP Filter met inzet lang!
Goed om te weten, de Güde Waterpomp Filter met inzet lang heeft een aantal belangrijke kenmerken:
- Geschikt voor alle 1 Inch aansluitingen
- Filtert vervuilt- en zanderig water
- Maximale druk 5,5 bar
- Maximale water temperatuur van 35 graden
- Afmeting: 250x100x300mm
- Filter capaciteit ca 7000 liter per uur
Bekijk hieronder een overzicht van de specificaties van de Güde Waterpomp Filter met inzet lang. Heb je nog vragen over het product? Je kunt ons bereiken via onze uitgebreide online klantenservice, de live chat of telefonisch op 053 - 42 83 600 (van 09.30-11:30 + 15:00-17:00 uur). Altijd gedegen advies op maat en top service!
Daarom koop jij de Güde WATERPOMP Filter met inzet lang!
- Ideaal geschikt als Vuil- en zandfilters voor tuinpompen, hydrofoorpompen.
- Het inzetfilter is verwisselbaar en eenvoudig schoon te maken.
Het product heeft ook nog eens 2 jaar fabrieksgarantie. Dus bestel vandaag nog je Güde Waterpomp Filter met inzet lang en profiteer van de voordelen! Bij TS24 koop en betaal je veilig, en heb je altijd 14 dagen recht van retour. Onze webshop scoort niet voor niets een 9.2 / 10 uit duizenden klantbeoordelingen.